חדשות ומבצעים מבצעים חמים !! צרו קשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חינם!
חדשות ומבצעים מבצע ללקוחות אשר מבצעים שיפוץ כללי.
חדשות ומבצעים הסדריי תשלום עם ועדי בתים.

בניית מרפסת

נמאס לכם לשתות את הקפה הראשון של הבוקר ישובים בחדר סגור? הנה הצעה נהדרת – בניית מרפסת שתאפשר לכם ליהנות מהנוף שבחוץ מבלי להרחיק מהבית. מעוניינים לעשות זאת אך לא יודעים מאין להתחיל? המדריך הבא מטעמה של חברת א.בילדינג, חברת קבלן רשומה ומומחית לביצוע עבודות בניין,בניית מרפסת, שיקום ושיפוץ מבנים תסייע לכם בכך.

בניית מרפסת – המדריך הקצר למימוש החלום

בניית מרפסת אינה נושא כה משובח כפי שנהוג לחשוב. גם אם בזמנו לא יכולתם להרשות לעצמכם דירה עם מרפסת מובנית וכעת אתם יכולים, אין סיבה שלא לעשות זאת.

  • באישור הדיירים – ישנן רשויות עירוניות שאינן מאשרות בנייה של מרפסת יחידה ובודדת. במצב זה, יש צורך לצרף את הדיירים לביצוע פרויקט הוספת המרפסות. זה למעשה עשוי להוזיל את העלויות. חוק המקרקעין דורש אישור חתום מצד 75% מדיירי הבניין לצורך התחלת הפרויקט. אם ישנם דיירים מתוך 25% המתנגדים, הם עשויים להגיש התנגדות אך ישנו סיכוי רב שהיא תידחה, אלא אם הם אוחזים בטענה רלוונטית מאוד למקרה.
  • מחליטים על הגודל – בניית מרפסת מאושרת עד 14 מ"ר או עד לגודל של 10% משטחה של הדירה. בדרך כלל במרפסות ששטחן עד ל-14 מ"ר, לא נגבית ארנונה כחוק.
  • מגישים את התכנית – תכנית הבנייה הסופית מוגשת לוועדה המקומית כדי לקבל את היתר הבנייה המיוחל משום שכל שיפוץ משמעותי של בניין משותף או בית פרטי מצריך היתר על כך שהבנייה עומדת בתקנים שנקבעו מטעמה.
  • מתחילים בבנייה – בנייה מרפסת אורכת פרק זמן הנע בין יום לשבוע, תלוי בשיטת הבנייה ובכוח העבודה. השיטות המרכזיות לבנייה הן בנייה יבשה (פלדה) או בנייה רטובה (בטון)

מעצבים את המרפסת

באמצעות מספר שלבים פשוטים ניתן להפוך את המרפסת לפנינת חמד של ממש. ניתן להוסיף שתילים למרפסת כדי להפוך אותה לגינה ואפילו לנצל את המשאבים ליצירת שטח גידול קטן משלכם שבו לצד שתילי הנוי, תוכלו לגדל ירקות ופירות. בנוסף, ניתן להוסיף במרפסת מטבח חיצוני קטן שיאפשר לכם לקיים סעודות מפוארות בחוץ. אם חשקה נפשכם בדבר, תוכלו להפוך את הבית שלכם לצימר קטן משלכם ולאכלס במרפסת ג'קוזי. בהצלחה!

בניית מרפסת

    צור קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל