חדשות ומבצעים מבצעים חמים !! צרו קשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חינם!
חדשות ומבצעים מבצע ללקוחות אשר מבצעים שיפוץ כללי.
חדשות ומבצעים הסדריי תשלום עם ועדי בתים.

שיפוצים בקריות

עבודות שיפוץ הן מומלצות, כדאיות או הכרחיות בכל אזורי הארץ. שיפוצים בקריות אינם יוצאי דופן. השיפוץ נועד לתקן ליקויים או להפך – להעלות את רמת איכות החיים ולשפר את מראה המבנה הנזקק לשיפוץ. חברת א.בילדינג הינה חברת קבלן רשום, המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים ושיקום מבנים וגם בבנייה ירוקה.

א. בילדינג בהנהלת אלי ואקנין הוא קבלן רשום לביצוע עבודות בנייה עבודות גמר ושיפוצים כלליים באזור חיפה הקריות והצפון .

העבודות והפרויקטים שלנו מלווה בפיקוח צמוד של הנדסאי בניין ומנהל עבודה המבטיח דיוק בכל שלב ורמת גימור גבוהה ביותר.  אנו מייעצים ומלווים במקצועיות את לקוחותינו עד להשלמת הפרויקט. העוצמה של א.בילדינג טמונה ברמה המקצועית הגבוהה של העובדים שלה, עמידה בלוחות זמנים,שירות מקצועי ואחריות מלאה לטיב העבודה.

אנו מבצעים עבודות שונות מעבודות בסיסיות ביותר ועד לעבודות מורכבות ביותר גבוהה בהתאם ובכפוף לתקן הישראלי. בחברה צוות עובדים המקפידים על ביצוע מקצועי וברמת גימור גבוהה ביותר.

שיתוף פעולה עם א.בילדינג מבטיח ללקוחותיה חיסכון של זמן יקר בתכנון וביצוע העבודה ובפיתרונות מותאמים אישית.

לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר עבורכם! התקשרו עכשיו !

052-5547019  אלי

שיפוצים בקריות – הופכים את הבנייה לירוקה

עם התקדמות הזמן והטכנולוגיה, ישנה יותר מודעות ואפשרויות לעבור לחיים ירוקים יותר. המודעות לשמירה על איכות הסביבה וליצירת סביבת חיים נוחה, בריאה וחסכונית השפיעה על כלל תחומי החיים וכך נוצרה גישה מערכתית הנקראת בנייה ירוקה. מעוניינים לבצע עבודות שיפוצים בקריות, אך לא בטוחים אם בנייה ירוקה כדאית? הנה כל הסיבות לבצע זאת –

 • בנייה ירוקה מתבטאת בתכנון שמאפשר חיסכון באנרגיה, ניצול משאבים חכם ומושכל באמצעות צמצום צריכה במשאבים מתכלים, אלא יותר בשימוש חומרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה.
 • חיסכון אנרגטי בבתים מושג באמצעים רבים –
  • בידוד תרמי יעיל ומשופר של החלונות, הקירות והגג. הבידוד התרמי מוביל לחיסכון באנרגיות לצורך קירור או חימום, משום שהוא ממזער את מעבר החום ושומר על האנרגיה שבחדר. ניצול המסה התרמית מתאפשר הודות לאיטום הפתחים למניעת יציאת אוויר פנימי או לחדירתו של אוויר חיצוני אל פנים החדר.
  • שימוש בחומרי מעטפת המותאמים לתנאי האקלים ותורמים לחיסכון במים ובאנרגיה. כמו כן, שימוש בחומרי בניה בעלי דחיסות רבה שאינם מכילים חללי אוויר. אלו תורמים ליצירת מסה תרמית.
  • שימוש במקורות אנרגיה מתחדשים (כמו רוח ושמש) באמצעות תכנון ניצול פסיבי של אנרגית השמש.

עוברים לירוק

בנייה ירוקה הינה ללא ספק פונקציונלית, שכן לכל היבט ישנה חשיבות ותרומה למכלול הסופי. בבנייה הירוקה שמים דגש על התייחסויות לעלויות הכלליות – עלות ההקמה, תפעול ותחזוקה. ולכן, גם אם הבנייה עשויה להיות מעט יקרה בטווח הקצר, היא תורמת לחיסכון כלכלי מוכח בעתיד. אורח החיים המודרני מתאפיין בבזבוז משאבים וככל שהמודעות מתרחבת, מבינים את הצורך בצמצום הצריכה ובהתייעלות אנרגטית. ולכן, ישנם צעדים רבים שניתן לבצע במסגרת זאת. מבנה בעל בידוד תרמי איכותי יצמצם באופן משמעותי את הצורך בשימוש תדיר באמצעי קירור או חימום מלאכותיים. גם התאורה הטבעית עשויה לחסוך את השימוש בהפעלת תאורה מלאכותית הודות למיקום יעיל של החלונות.

שיפוצים בקריות

  צור קשר

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל