חדשות ומבצעים מבצעים חמים !! צרו קשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חינם!
חדשות ומבצעים מבצע ללקוחות אשר מבצעים שיפוץ כללי.
חדשות ומבצעים הסדריי תשלום עם ועדי בתים.

פרופ' בילי עילם

ינואר, 2018

לכל המעוניין,

הנדון: המלצה על הקבלן מר אלי ואקנין חברת א. בילדינג

ברצוני להמליץ בחום על הקבלן הרשום (מס׳ 26243) מר אלי כהן .
אלי בצע בביתי פרויקט של הכשרת חדר אמבטיה לשימושו של נכה. למרות שהשטח אינו גדול, הרי מורכבות הפרויקט הייתה רבה עקב הצורך לענות על צורכי הנכה ולאפשר שימוש בכיסא גלגלים בחדר הבלתי מרווח הקיים.
עבודתו של אלי מושלמת מכל בחינה אפשרית ומכל נקודת מבט.
אלי הבין את הקושי של הנכה שלא להשתמש בחדר האמבטיה ולגור בחדר לא מתאים בבית וסיים את המלאכה בזמן שיא – שהיה קצר מזה שהובטח לנו על ידו.
כל ענין, חומרי, והתקנה שהובטחו בחוזה – מולאו עד הפרט האחרון ללא כל צורך בוויכוחים או בפיקוח.
עצם עבודתו של אלי פשוט מדהימה ! אלי עובד נקי, הוא פדנטי מאד והגימור של עבודתו יפהפה וראוי להערצה. לא ניתן להבחין בקו לא ישר, בהדבקות, בשימוש בסיליקון ועוד. פשוט מושלם!!!!!!
אציין עוד שהבית הינו בית עץ , אשר דרש שימור דלת קיימת, חלון עץ, ועוד ללא שריטות. נדרשה גם תשומת לב מיוחדת לאי פגיעה בקורות עץ מרכזיות ולאטימה מוחלטת של הקירות והרצפה. כמה חודשים לאחר תום הפרויקט אני יכולה להעיד כי הכל אטום להפליא, אין כל פגיעה בקיים, בקיצור – עבודה למופת.
ומעל הכל. כאשר נוצרה בעיה לגבי מכשיר מסוים ללא קשר לאלי, היה אלי היחיד שהיה מוכן לשמוע ולטפל בה, גם כעבור כחצי שנה מסיום הפרויקט ,כולל עבודת החלפת המכשיר ללא כל תשלום נוסף – למרות שהבעיה לא הייתה קשורה כלל לעבודתו!
הבית במהלך ולאחר הסיום של העבודה נשאר נקי לכל אורך הדרך.
המחיר שגבה אלי בעבור עבודתו היה סביר לחלוטין והוא עמד בו עד הרגע האחרון! ללא כל שינויים בו גם אם נוצר הצורך לשינוי בשטח.
אם יש קבלן צדיק בישראל, שהוא גם ישר, שמחיריו מתאימים לכל כיס ועבודתו נקיה, ומושלמת – הרי זה ללא ספק אלי.
אציין עוד כי אישיותו של אלי נעימה, ניתן לדון עימו שאפשרויות ובמתרחש, הוא מסביר את הסיבות לכל דבר ומוכן לעזור גם בדברים שלא ישירות קשורים לעבודתו.

ממליצה בכל לב למי שנכנס לשיפוצים או לבנייה
פרופ׳ בילי עילם

    צור קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל